I GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII  ŻAKÓW (r. 2005 i młodsi) oraz JUNIORÓW (r. 98-2000 i młodsi)

TERMIN – 03.10.2015 r.

MIEJSCE – Gizałki.

W zawodach wystartowało kilkudziesięciu zawodników reprezentujących barwy klubów z terenu Południowej Wielkopolski. Mistrzostwa rozgrywano w kategorii dziewcząt i chłopców z podziałem na żaków i juniorów. Turniej rozgrywany był systemem „rosyjskim” do 2 przegranych. Mecze toczyły się do 3 wygranych setów.

Chłopcy i dziewczynki z UKS Komorzanka  zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Najlepiej w kategorii żaków wypadł Paweł Idziaszek zdobywając brązowy medal. Tuż za podium znalazł się Jakub Szymański. Wśród żaczek 5. miejsce zajęła Zofia Ławnicka. Nasi żacy rywalizowali z rok i dwa starszymi rywalami .W kategorii juniorów na dobrym 5.miejscu sklasyfikowana została nasza młodziczka (r. 2003) Natalia Urbaniak, która rywalizowała z kilka lat starszymi przeciwniczkami.

KADRA UKS Komorzanka: żaki: Paweł Idziaszek, Jakub Szymański, Filip Urbaniak, Zofia Ławnicka, młodzicy – Natalia Urbaniak, Angelika Jankowska, Łukasz Niemier.  Trener – Andrzej Ziaja.