PLEBISCYT GŁOSU WIELKOPOLSKIEGO – SPORTOWIEC ROKU 2018 – MISTRZOWIE SPORTU 2018

15.01.2019 r. Poznań

PATRYCJA TOMCZAK (UKS KOMORZANKA KOMORZE) – I MIEJSCE W POWIECIE JAROCIŃSKIM, UCZESTNICZKA ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

Zakończyła się druga edycja plebiscytu „Głosu Wielkopolskiego” pod honorowym patronatem prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzeja Kraśnickiego. Laureaci i uczestnicy etapu wojewódzkiego zostali nagrodzeni na uroczystej Gali Mistrzów Sportu (15 stycznia 2019 r. o godz. 11.00 w auli AWF w Poznaniu).
Patrycję, do konkursu w kategorii sportowiec junior roku – dziewczęta, zgłosiła mama Grażyna Tomczak. Nasza zawodniczka wygrała w etapie powiatu jarocińskiego i awansowała do finału wojewódzkiego, gdzie ostatecznie zajęła 18. miejsce.

Gratulujemy!

W imieniu Patrycji dziękujemy za każdy oddany na nią głos!

W minionym roku nasza warcabistka zdobyła dwa medale (złoty i srebrny) w Mistrzostwach Polski w warcabach 64-polowych.