SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE I PODSUMOWANIE OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH UKS KOMORZANKA W ROKU 2019

Termin – 17.12.2019 r.

Miejsce – Szkoła Podstawowa w Komorzu Przybysławskim.

Spotkanie otwarł Prezes UKS Komorzanka Andrzej Ziaja i powitał wszystkich gości: Starostę Jarocińskiego Lidię Czechak, Radnych Powiatu Jarocińskiego: Mariusza Stoleckiego i Jacka Jędraszczyka, Burmistrza Miasta i Gminy Żerków Michała Surmę, Sekretarza Gminy Żerków Bartłomieja Nowickiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej Żerkowa Wojciecha Gałązkę, Radnego Rady Miejskiej Żerkowa Dawida Grzebyszaka, sponsorów, partnerów, działaczy, rodziców, sympatyków i zawodników.

Na spotkaniu podsumowano osiągnięcia sportowe UKS Komorzanka w roku 2019 – sekcje: warcaby i tenis stołowy. Zawodnicy w roku 2019 zdobyli 8 medali Młodzieżowych Mistrzostw Świata, 45 medali Mistrzostw Polski Juniorów w warcabach (64 i 100-polowych) oraz 10 medali Mistrzostw Okręgowego Związku Tenisa Stołowego „Południowej Wielkopolski”. W sumie w okresie 6 lat 2013-2019 zdobyliśmy 11 medali Młodzieżowych Mistrzostw Świata, 125 medali Mistrzostw Polski, Pucharu Polski i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w dyscyplinie warcaby i 40 medali Mistrzostw Okręgowego Związku Tenisa Stołowego „Południowej Wielkopolski”. Prezes złożył życzenia bożonarodzeniowe wszystkim zgromadzonym oraz wręczył podziękowania,  przekazał kartki świąteczne,  kalendarze, upominki sponsorom, partnerom, patronom medialnym, osobom wspierającym i członkom UKS Komorzanka.

Starosta Jarociński Lidia Czechak i Burmistrz Miasta i Gminy Żerków Michał Surma złożyli wszystkim zgromadzonym życzenia świąteczno-noworoczne. Podczas spotkania prezes UKS Komorzanka oraz włodarz gminy wręczyli wyróżnienia, listy gratulacyjne i nagrody rzeczowe 28 najbardziej utytułowanym sportowcom oraz trenerowi obu sekcji za rok 2019.

NAGRODZENI TRENER I SPORTOWCY – MEDALIŚCI MISTRZOSTW ŚWIATA, POLSKI, WIELKOPOLSKI UKS KOMORZANKA W 2019 r.:

  1. Weronika Hetmańczyk – tenis stołowy – brązowy medal Mistrzostw Okręgu „Południowej Wielkopolski”,
  2. Paweł Idziaszek – tenis stołowy – 5 medali (2 złote, 3 brązowe) Mistrzostw Okręgu „Południowej Wielkopolski”,
  3. Antoni Kościański – tenis stołowy – brązowy medal Mistrzostw Okręgu „Południowej Wielkopolski”,
  4. Milena Pieniawska – tenis stołowy – brązowy medal Mistrzostw Okręgu „Południowej Wielkopolski”,
  5. Magdalena Podlewska – tenis stołowy – 4 brązowe medale Mistrzostw Okręgu „Południowej Wielkopolski”,
  6. Julian Szcześniak – tenis stołowy – 2 medale (złoty, brązowy) Mistrzostw Okręgu „Południowej Wielkopolski”,
  7. Jakub Szymański – tenis stołowy / warcaby – 2 medale (złoty, brązowy) Mistrzostw Okręgu „Południowej Wielkopolski” i 2 brązowe medale Mistrzostw Polski,
  8. Tomasz Bernat – warcaby – 2 brązowe medale Mistrzostw Polski,
  9. Nikola Filipiak – warcaby – 5 medali (srebrny, 4 brązowe) Mistrzostw Polski,
  10. Wiktor Grzebyszak – warcaby – 3 złote medale Mistrzostw Świata, 2 srebrne medale Mistrzostw Polski,
  11. Wiktoria Grzelak – warcaby – srebrny medal Mistrzostw Polski,
  12. Maksymilian Hałas – warcaby – 3 medale (srebrny, 2 brązowe) Mistrzostw Polski,
  13. Amelia Jankowska – warcaby – 5 medali (3 złote, srebrny, brązowy) Mistrzostw Polski,
  14. Karina Kobylska – warcaby – 2 medale (złoty, srebrny) Mistrzostw Polski,
  15. Dominika Konieczna – warcaby – 3 srebrne medale Mistrzostw Polski,
  16. Weronika Konieczna – warcaby – srebrny medal Mistrzostw Polski,
  17. Klaudia Kościańska – warcaby – brązowy medal Mistrzostw Polski,
  18. Aleksandra Łukomska – warcaby – 2 brązowe medale Mistrzostw Świata, 7 medali (5 złotych, 2 srebrne) Mistrzostw Polski,
  19. Kasjan Piętka – warcaby – 2 medale (złoty, srebrny) Mistrzostw Polski,
  20. Kacper Rogowski – warcaby – 2 złote medale Mistrzostw Polski,
  21. Mateusz Rutkowski – warcaby – brązowy medal Mistrzostw Polski,
  22. Maja Rydz – warcaby – 2 brązowe medale Mistrzostw Polski,
  23. Michał Szumlewicz – warcaby – 2 medale (złoty, brązowy) Mistrzostw Polski,
  24. Antoni Świerkowski – warcaby – 3 srebrne medale Mistrzostw Polski,
  25. Patrycja Tomczak – warcaby – 6 medali (3 złote, 3 brązowe) Mistrzostw Polski,
  26. Maja Warzywoda – warcaby – 3 medale (złoty, 2 srebrne) Mistrzostw Świata, złoty medal Mistrzostw Polski,
  27. Patrycja Wawrzyniak – warcaby – srebrny medal Mistrzostw Polski,
  28. Lena Zaremba – warcaby – brązowy medal Mistrzostw Polski,
  29. Andrzej Ziaja – trener – tenis stołowy / warcaby – zawodnicy w roku 2019 zdobyli 10 medali Mistrzostw Okręgowego Związku Tenisa Stołowego „Południowej Wielkopolski” oraz 8 medali Młodzieżowych Mistrzostw Świata, 45 medali Mistrzostw Polski Juniorów w warcabach (64 i 100-polowych).

Spotkanie uświetnił występ muzyczny (kolędy, pastorałki) Michaliny Matuszak.

Podziękowania dla rodziców i wolontariuszy za pomoc w organizacji spotkania!

Podziękowania dla sponsorów, partnerów, patronów medialnych i osób wspierających klub w 2019 r.:

OFICJALNI SPONSORZY:

– GMINA ŻERKÓW

– POWIAT JAROCIŃSKI

– BANK SPÓŁDZIELCZY W JAROCINIE

– POWIATOWY BANK SPÓŁDZIELCZY WE WRZEŚNI ODDZIAŁ W ŻERKOWIE

– NEOROL W CHRZANIE

– MAGAZYN FABRYCZNY W CHRZANIE

– PPHU „MALINA” ROBERT MALINOWSKI W PARUCHOWIE

– PRACOWNIA I SKLEP ZDUŃSKO-CERAMICZNY GLINKA-ART GRZEGORZ SNELA W ŻERKOWIE

– STARA SZUFLADA MONIKA ZAWORSKAW CHRZANIE

– PHU BORYS TOMASZ WALCZYK W ŻÓŁKOWIE

– BRUKARSTWO USŁUGOWE WALD-BRUK WALDEMAR WALCZYK W ŻÓŁKOWIE

– SKLEP SPORTOWY „SPORT CENTER” MACIEJ BILICA W JAROCINIE

– RMJ TRANS LOGISTIC W ŻERKOWIE

– MDM TRANS POLSKA W ŻERKOWIE

– FHU WA-MA MACIEJ WALICKI W PYZDRACH

– PHU MONIKA SZÓSTEK W ŻERNIKACH

– SEAPOL SPÓŁKA CYWILNA ALEKSANDRA MROZIŃSKA, PATRYK TRZCIELIŃSKI W ŻERKOWIE

– TURDUS – KRZYSZTOF, WOJCIECH SCHWARTZ S.C. W ŻERKOWIE

POZOSTALI SPONSORZY I OSOBY WSPIERAJĄCE:

– MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI – PROGRAM „KLUB”

– JACEK JĘDRASZCZYK – RADNY POWIATU JAROCIŃSKIEGO

– MARIUSZ STOLECKI – RADNY POWIATU JAROCIŃSKIEGO

– ANDRZEJ STACHOWIAK – RADNY RADY MIEJSKIEJ ŻERKOWA

– JULIAN GLAZA – RADNY RADY MIEJSKIEJ ŻERKOWA

– DAWID GRZEBYSZAK – RADNY RADY MIEJSKIEJ ŻERKOWA

– KSIĄDZ KANONIK LESZEK SZCZEŚNIAK

– ANDRZEJ SZLACHETKA – PREZES OSP I SOŁTYS W KOMORZU PRZYBYSŁAWSKIM

– MARCIN KUPIJAJ – SPÓŁKA „AGRO” PRZYBYSŁAW

– GMINNA SPÓŁDZIELNI SAMOPOMOC CHŁOPSKA W ŻERKOWIE

– GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W JAROCINIE

– PHU WIESŁAW MRÓZ – STACJA PALIW AMIC JAROCIN

– FIRMA HANDLOWO-TURYSTYCZNA MACIEJ STACHOWIAK W KOMORZU PRZYBYSŁAWSKIM

– PPHU FAMILIJNA W ŻERKOWIE

– HOLZING JERZY GAUDECKI W ŻERKOWIE

– GRZEGORZ STRÓŻYK – APTEKA STRÓŻYKOWIE W ŻERKOWIE

– RADA RODZICÓW W KOMORZU PRZYBYSŁAWSKIM

– JAN RACZKIEWICZ

– KOŁO ŁOWIECKIE W ŻERKOWIE

– KOALA PLUS PPHU PIOTR BRANICKI W JAROCINIE

– FHU CATRINA W RUSKU

– AUTO-DUTKIEWICZ JACEK DUTKIEWICZ W JAROCINIE

– FUR-BUD JOANNA FURMANIAK-MISIAK, KAROL MISIAK SPÓŁKA CYWILNA W ŻERKOWIE

– POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE JACEK GRACZYK W JAROCINIE

– TOMASZ MILLER

– OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W JAROCINIE

– IZABELA MURAWSKA

– SŁAW- PIEK W JAROCINIE

– SZYMON BOGACZYK

– PRZEMYSŁAW LIBERSKI

– JOANNA MIKOŁAJCZAK

– FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA W ŁUSZCZANOWIE

– SE-BUD SEBASTIAN WOJTECKI

– DAMIAN MERKLINGER

– PPHU WABIS GERARD PALUSZKIEWICZ

– JANUSZ KOLIŃSKI

PARTNERZY I PATRONI MEDIALNI:

– BIBLIOTEKA PUBLICZNA W ŻERKOWIE

– MICKIEWICZOWSKIE CENTRUM TURYSTYCZNE W ŻERKOWIE

– SZKOŁA PODSTAWOWA W KOMORZU PRZYBYSŁAWSKIM

– SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W ŻERKOWIE

– ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ PROMYK W ŻERKOWIE

– SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY WIELKOPOLSKA W POZNANIU

– POLSKIE GÓRNICTWO NAFTOWE I GAZOWNICTWO SA ODDZIAŁ W ZIELONEJ GÓRZE

– GAZETA JAROCIŃSKA

– PORTAL INTERNETOWY – jarocinska.pl

– RADIO ELKA

– MAGAZYN FABRYCZNY MARCIN ŁUCZAK W CIELCZY

OSOBY POMAGAJĄCE:

– ANDRZEJ ZIAJA – PREZES UKS KOMORZANKA

– MARIOLA ZAWAL – SEKRETARZ UKS KOMORZANKA

– ALINA NAWROCKA – SKARBNIK UKS KOMORZANKA

– RENATA ŁUKOMSKA

– JOLANTA JANICKA-SZUMLEWICZ

– SYLWIA ŚWIĄTEK

– ELŻBIETA KOWALSKA-ZIAJA

– ANNA JUJKA

– MILENA GRZEBYSZAK

– SONIA RYDZ

– PAULINA WARZYWODA

– EDYTA SZCZEŚNIAK

– AGATA WOJTKOWIAK

– NATALIA PIENIAWSKA

– ALICJA PODLEWSKA

– MARIUSZ IDZIASZEK

– HENRYK SZABLEWSKI

– PAWEŁ SZABLEWSKI