Warcaby

SEKCJA WARCABY:

Sekcja Warcaby- 79 medali Mistrzostw Polski, Pucharu Polski i 3 srebrne medale Mistrzostw Świata

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI

WARCABY KLASYCZNE:

ROK 2015

  1. VII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI – JUNIOREK DO LAT 10 – ZŁOTY MEDAL – WERONIKA KONIECZNA, DOMINIKA KONIECZNA
  2. VII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI – JUNIORÓW DO LAT 10 –BRĄZOWY MEDAL – BARTOSZ SKIBA, JAKUB SZYMAŃSKI, MICHAŁ CIEŚLAK
  3. XIII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I UKS-ÓW – BRĄZOWY MEDAL – KLASYFIKACJA KLUBOWA
  4. XIII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 10– SREBRNY MEDAL – DOMINIKA KONIECZNA
  5. XIII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 10– BRĄZOWY MEDAL – WERONIKA KONIECZNA

ROK 2016

  1. VIII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 –ZŁOTY MEDAL – WERONIKA KONIECZNA, DOMINIKA KONIECZNA
  2. VIII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL- ALEKSANDRA ŁUKOMSKA, ALEKSANDRA PAŃCZAK
  3. VIII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL- BARTOSZ SKIBA, JAKUB SZYMAŃSKI, JAN GAŁĄZKA
  4. VIII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 13 – BRĄZOWY MEDAL -PIOTR ŚWIĄTEK, ŁUKASZ NIEMIER, AGNIESZKA NIEMCZYK

5.IX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 GRA BŁYSKAWICZNA – ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA

6.IX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 GRA BŁYSKAWICZNA – BRĄZOWY MEDAL- BARTOSZ SKIBA

7.XX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – SREBRNY MEDAL -ALEKSANDRA ŁUKOMSKA

8.XX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – BRĄZOWY MEDAL -WERONIKA KONIECZNA

  1. XIV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW – SREBRNY MEDAL – KLASYFIKACJA KLUBOWA
  2. XIV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 13– BRĄZOWY MEDAL – DOMINIKA KONIECZNA
  3. XIV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 10 – ZŁOTY MEDAL BARTOSZ SKIBA
  4. XIV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL KRYSTIAN GÓRSKI
  5. XIV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 20 – ZŁOTY MEDAL ANGELIKA NIEMCZYK
  6. XIV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 20 – SREBRNY MEDAL NIKOLA ŻAKOWSKA
  7. XIV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 20 – BRĄZOWY MEDAL WIWIANA JANICKA
  8. XIV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 20 – SREBRNY MEDAL DARIUSZ GÓRAL
  9. XIV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 20 – BRĄZOWY MEDAL – ADRIAN GRZEŚKOWIAK

ROK 2017

  1. IX DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 8 –ZŁOTY MEDAL – AMELIA JANKOWSKA, KLUADIA KOŚCIAŃSKA
  2. IX DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – ZŁOTY MEDAL- ALEKSANDRA ŁUKOMSKA, PATRYCJA TOMCZAK
  3. IX DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – SREBRNY MEDAL- BARTOSZ SKIBA, JAKUB SZYMAŃSKI, MAKSYMILIAN HAŁAS
  4. IX DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL –JAN GAŁĄZKA, ZOFIA ŁAWNICKA, FILIP BORKIEWICZ
  5. IX DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – BRĄZOWY MEDAL- JULIA WALCZAK, PATRYCJA WAWRZYNIAK
  6. XXI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 8– SREBRNY MEDAL AMELIA JANKOWSKA,
  7. XXI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10– SREBRNY MEDAL BARTOSZ SKIBA
  8. XXI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10– BRĄZOWY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  9. X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 GRA BŁYSKAWICZNA– ZŁOTY MEDAL- BARTOSZ SKIBA,
  10. X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 GRA BŁYSKAWICZNA– ZŁOTY MEDAL- PATRYCJA TOMCZAK
  11. X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 8 GRA BŁYSKAWICZNA– ZŁOTY MEDAL- AMELIA JANKOWSKA
  12. X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 GRA BŁYSKAWICZNA–BRĄZOWY MEDAL- MAKSYMILIAN HAŁAS
  13. X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 8 GRA BŁYSKAWICZNA– BRĄZOWY MEDAL- KLAUDIA KOŚCIAŃSKA
  14. X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 8 GRA BŁYSKAWICZNA–SREBRNY MEDAL- MICHAŁ SZUMLEWICZ
  15. XV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW – ZŁOTY MEDAL – KLASYFIKACJA KLUBOWA
  16. XV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 10– ZŁOTY MEDAL – PATRYCJA TOMCZAK
  17. XV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 10– BRĄZOWY MEDAL – ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  18. XV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 10 – ZŁOTY MEDAL JAKUB SZYMAŃSKI
  19. XV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL BARTOSZ SKIBA
  20. XV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 16 – SREBRNY MEDAL NORBERT SKIBA
  21. XV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 20 – BRĄZOWY MEDAL NIKOLA ŻAKOWSKA
  22. XV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 20 – ZŁOTY MEDAL BARTOSZ STACHOWIAK
  23. XV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 20 – BRĄZOWY MEDAL – HUBERT JUSZCZAK
  24. XV MISTRZOSTWA POLSKI W WARCABACH AKTYWNYCH JUNIOREK DO LAT 13 – ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  25. PUCHAR POLSKI PRZEDSZKOLAKÓW – ZŁOTY MEDAL WIKTORIA KOBYLSKA, BRĄZOWY MEDAL NIKOLA FILIPIAK,  ZŁOTY MEDAL – DRUŻYNOWO

ROK 2018

  1. X DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – ZŁOTY MEDAL – ALEKSANDRA ŁUKOMSKA, AMELIA JANKOWSKA
  2. X DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 –BRĄZOWY MEDAL – WERONIKA KONIECZNA, DOMINIKA KONIECZNA
  3. X DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL – MAKSYMILIAN HAŁAS, KACPER ROGOWSKI, MICHAŁ SZUMLEWICZ
  4. XXII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10– ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  5. XXII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13– SREBRNY MEDAL PATRYCJA TOMCZAK
  6. XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 GRA BŁYSKAWICZNA–ZŁOTY MEDAL- MAKSYMILIAN HAŁAS
  7. XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 GRA BŁYSKAWICZNA– ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  8. XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 GRA BŁYSKAWICZNA– SREBRNY MEDAL DOMINIKA KONIECZNA
  9. XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 GRA BŁYSKAWICZNA– BRĄZOWY MEDAL WERONIKA KONIECZNA
  10. XVI MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW – SREBRNY MEDAL – KLASYFIKACJA KLUBOWA
  11. XVI MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 7– BRĄZOWY MEDAL – NIKOLA FILIPIAK
  12. XVI MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 11– ZŁOTY MEDAL – PATRYCJA TOMCZAK
  13. XVI MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 11– BRĄZOWY MEDAL – ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  14. XVI MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 11 – SREBRNY MEDAL MAKSYMILIAN HAŁAS
  15. XVI MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 11 – BRĄZOWY MEDAL JAKUB SZYMAŃSKI
  16. XVI MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 20 – BRĄZOWY MEDAL SZYMON NIWCZYK

WARCABY MIĘDZYNARODOWE:

ROK 2015

1.XXII DRUŻYNOWYCH  MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL- WERONIKA KONIECZNA, DOMINIKA KONIECZNA

ROK 2016

1.III MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI DO LAT 8 – ZŁOTY MEDAL – ALEKSANDRA ŁUKOMSKA

ROK 2017

1.XXXV MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 GRA BŁYSKAWICZNA– ZŁOTY MEDAL – MAKSYMILIAN HAŁAS

  1. XXXV MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 GRA AKTYWNA– BRĄZOWY MEDAL – BARTOSZ SKIBA
  2. XXXV MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 GRA AKTYWNA– BRĄZOWY MEDAL – ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  3. XXIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH HALOWYCH WARCABY – JUNIORÓW DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL BARTOSZ SKIBA
  4. XXIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH HALOWYCH WARCABY – JUNIOREK DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  5. XXIV DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 8 – SREBRNY MEDAL AMELIA JANKOWSKA, KLAUDIA KOŚCIAŃSKA
  6. XXIV DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL BARTOSZ SKIBA, JAKUB SZYMAŃSKI, MAKSYMILIAN HAŁAS
  7. IV MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI DO LAT 8 – ZŁOTY MEDAL – AMELIA JANKOWSKA

ROK 2018

  1. XXXVI MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 GRA KLASYCZNA– ZŁOTY MEDAL – ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  2. XXXVI MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 GRA AKTYWNA– ZŁOTY MEDAL – ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  3. XXXVI MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 GRA BŁYSKAWICZNA– SREBRNY MEDAL – ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  4. XXV DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA, AMELIA JANKOWSKA

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA EUROPY, ŚWIATA I MIĘDZYNARODOWE TURNIEJE:

WARCABY MIĘDZYNARODOWE:

ROK 2016

  1. TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY  XVI POLSKA GRA OPEN – DZIECI DO LAT 10 – V MIEJSCE ALEKSANDRA ŁUKOMSKA

ROK 2017

  1. TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY XVII POLSKA GRA OPEN – DZIECI DO LAT 10  – IV MIEJSCE ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  2. XIX MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA EUROPY DZIEWCZĄT DO LAT 10 – XIII MIEJSCE ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  3. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA DZIEWCZĄT DO LAT 10 – XIX MIEJSCE ALEKSANDRA ŁUKOMSKA

WARCABY KLASYCZNE:

ROK 2018

  1. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA DZIEWCZĄT DO LAT 10 – GRA KLASYCZNA – SREBRNY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  2. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA DZIEWCZĄT DO LAT 10 – GRA AKTYWNA – SREBRNY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  3. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA DZIEWCZĄT DO LAT 10 – GRA BŁYSKAWICZNA – SREBRNY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA

Tenis stołowy

SEKCJA TENIS STOŁOWY:

Sekcja tenisa stołowego – 29 medali Mistrzostw Okręgowego Związku Tenisa Stołowego „Południowej Wielkopolski”

ROK 2015

  1. FINAŁ GRAND PRIX OZTS POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI ŻAKÓW–3 BRĄZOWE MEDALE W DEBLA – JAKUB SZYMAŃSKI, ERYK SUCHORSKI, BARTOSZ SKIBA, ZOFIA ŁAWNICKA, PATRYCJA WAWRZYNIAK, JULIA WALCZAK
  2. I GRAND PRIX OZTS POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI -ŻAKÓW – BRĄZOWY MEDAL – PAWEŁ IDZIASZEK
  3. II GRAND PRIX OZTS POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI ŻAKÓW – SREBRNY MEDAL – JAKUB SZYMAŃSKI, BRĄZOWY MEDAL – PAWEŁ IDZIASZEK

ROK 2016

  1. FINAŁ GRAND PRIX OZTS POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI ŻAKÓW – GRA DEBLOWA SREBRNY MEDAL JAKUB SZYMAŃSKI, PAWEŁ IDZIASZEK, BRĄZOWY MEDAL – ZOFIA ŁAWNICKA, MAGDALENA PODLEWSKA, MIKST – BRĄZOWY MEDAL PAWEŁ IDZIASZEK, ZOFIA ŁAWNICKA
  2. I GRAND PRIX OZTS POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI ŻAKÓW – SREBRNY MEDAL – PAWEŁ IDZIASZEK, BRĄZOWY MEDAL – MAGDALENA PODLEWSKA
  3. II GRAND PRIX OZTS POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI ŻAKÓW – SREBRNY MEDAL – ZOFIA ŁAWNICKA
  4. III GRAND PRIX OZTS POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI ŻAKÓW- BRĄZOWY MEDAL – PAWEŁ IDZIASZEK, BRĄZOWY MEDAL – MAGDALENA PODLEWSKA

ROK 2017

  1. IV GRAND PRIX OZTS POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI GIZAŁKI ŻAKÓW – BRĄZOWY MEDAL – MAGDALENA PODLEWSKA
  2. FINAŁ GRAND PRIX OZTS POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII ŻAKÓW – INDYWIDUALNIE BRĄZOWY MEDAL – MAGDALENA PODLEWSKA, DEBEL – 2 SREBRNE MEDALE – MAGDALENA PODLEWSKA, ZOFIA ŁAWNICKA, PAWEŁ IDZIASZEK, JAKUB SZYMAŃSKI, MIKST – BRĄZOWY MEDAL – MAGDALENA PODLEWSKA, JAKUB SZYMAŃSKI
  3. I GRAND PRIX OZTS POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI ŻAKÓW – BRĄZOWY MEDAL – JAKUB SZYMAŃSKI
  4. II GRAND PRIX OZTS POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI MŁODZIKÓW– BRĄZOWY MEDAL – ZOFIA ŁAWNICKA
  5. II GRAND PRIX OZTS POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI ŻAKÓW – BRĄZOWY MEDAL – JAKUB SZYMAŃSKI

ROK 2018

  1. III GRAND PRIX OZTS POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI ŻAKÓW – ZŁOTY MEDAL – JAKUB SZYMAŃSKI
  2. FINAŁ MISTRZOSTW OZTS POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII ŻAKÓW – INDYWIDUALNIE SREBRNY MEDAL – JAKUB SZYMAŃSKI, 2 BRĄZOWE MEDALE– MAGDALENA PODLEWSKA, BARTOSZ SKIBA, DEBEL – 2 ZŁOTE MEDALE – MAGDALENA PODLEWSKA, ZOFIA ŁAWNICKA, BARTOSZ SKIBA, JAKUB SZYMAŃSKI, MIKST – SREBRNY MEDAL – MAGDALENA PODLEWSKA, JAKUB SZYMAŃSKI

Partnerzy & Sponsorzy

© 2016 Uczniowski Klub Sportowy "KOMORZANKA" | Stworzone przez MF{reklamy}