Warcaby

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Warcaby klasyczne:

          Rok 2015

  • ZŁOTY MEDAL W VII DRUŻYNOWYCH MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI – Juniorki do lat 10 – Weronika Konieczna, Dominika Konieczna.
  • BRĄZOWY MEDAL W VII DRUŻYNOWYCH MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI – Juniorzy do lat 10 – Bartosz Skiba, Jakub Szymański, Michał Cieślak.
  • BRĄZOWY MEDAL W XIII OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTWACH SZKÓŁ I UKS-ÓW – klasyfikacja drużynowa
  • BRĄZOWY MEDAL W XIII OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTWACH SZKÓŁ I UKS-ÓW – klasyfikacja klubów

          Rok 2016

  • ZŁOTY MEDAL W VIII DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – WERONIKA KONIECZNA, DOMINIKA KONIECZNA
  • BRĄZOWY MEDAL W VIII DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – ALEKSANDRA ŁUKOMSKA, ALEKSANDRA PAŃCZAK
  • BRĄZOWY MEDAL W VIII DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – > BARTOSZ SKIBA, JAKUB SZYMAŃSKI, JAN GAŁĄZKA
  • BRĄZOWY MEDAL W VIII DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW DO LAT 13 – > PIOTR ŚWIĄTEK, ŁUKASZ NIEMIER, AGNIESZKA NIEMCZYK.
  • ZŁOTY MEDAL W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH POLSKI W WARCABACH błyskawicznych – ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  • BRĄZOWY MEDAL W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH POLSKI W WARCABACH błyskawicznych – BARTOSZ SKIBA
  • SREBRNY MEDAL W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH POLSKI W WARCABACH KLASYCZNYCH ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  • BRĄZOWY MEDAL W INDYWIDUALNYCH > MISTRZOSTWACH POLSKI W WARCABACH KLASYCZNYCH – WERONIKA KONIECZNA
  • SREBRNY MEDAL W XIV MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW – klasyfikacja klubów

Warcaby międzynarodowe:

         Rok 2015

  • BRĄZOWY MEDAL W XXII DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW – juniorki do lat 10 – Weronika Konieczna, Dominika Konieczna.
    Rok 2016
  • ZŁOTY MEDAL W III MISTRZOSTWACH POLSKI DZIECI do lat 8 – Aleksandra Łukomska.

Tenis stołowy

Rok 2015

  • I GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI GIZAŁKI- żaków – BRĄZOWY MEDAL – Paweł Idziaszek.
  • II GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI GOŁUCHÓW- żaków – SREBRNY MEDAL – Jakub Szymański, BRĄZOWY MEDAL – Paweł Idziaszek
  • FINAŁ GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI żaków Gizałki- brązowe medale w debla – Jakub Szymański, Eryk Suchorski, Bartosz Skiba, Zofia Ławnicka, Patrycja Wawrzyniak, Julia Walczak.

Rok 2016

  • Finał GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI Moskurnia – żaków – GRA DEBLOWA SREBRNY MEDAL Jakub Szymański, Paweł Idziaszek, BRĄZOWY MEDAL – Zofia Ławnicka, Magdalena Podlewska, MIKST – BRĄZOWY MEDAL Paweł Idziaszek, Zofia Ławnicka.
  • I GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI GIZAŁKI żaków – SREBRNY MEDAL – Paweł Idziaszek, BRĄZOWY MEDAL – Magdalena Podlewska.
  • II GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI MOSKURNIA żaków – SREBRNY MEDAL – Zofia Ławnicka.
  • III GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI GIZAŁKI żaków – BRĄZOWY MEDAL – Paweł Idziaszek, BRĄZOWY MEDAL – Magdalena Podlewska.

Rok 2017

  • IV GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI GIZAŁKI żaków – BRĄZOWY MEDAL – Magdalena Podlewska.

Partnerzy & Sponsorzy

© 2016 Uczniowski Klub Sportowy "KOMORZANKA" | Stworzone przez MF{reklamy}