TURNIEJE ONLINE W WARCABACH DLA UCZNIÓW SP

II FINAŁ ONLINE O PUCHAR ZUCHA W WARCABACH

Termin – 01.06-26.06.2020 r. (Turnieje Online dla uczniów SP), 19-20.06.2020 r. (II Finał Online o Puchar Zucha).

Miejsce – serwis gier online – kurnik.pl.

Organizatorzy –

– Sylwester Flisikowski,

– LKS Zuch Rychlik.

W ostatnim czasie zorganizowano kolajny cykl turniejów warcabowych przez internet za pomocą serwisu gier online – kurnik.pl.

Warcabiści mogli rywalizować ze sobą na określonych zasadach stworzonych przez organizatorów. Zawodnicy grali w warcaby 100 i 64-polowe zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Z UKS Komorzanka brały udział: Aleksandra Łukomska i Patrycja Tomczak (Turnieje Online dla uczniów SP, II Finał Online o Puchar Zucha), Maja Rydz (Turnieje Online dla uczniów SP). Warto wspomnieć, że Aleksandra Łukomska raz wygrała, zajęła 2. i 3. miejsca oraz cztery razy sklasyfikowana była na 4. lokacie, a Patrycja Tomczak dwa razy zwyciężyła, raz była na 3. miejscu i dwa razy sklasyfikowana została tuż za podium w Turniejach Online w warcabach 100 i 64-polowych dla uczniów szkół podstawowych. Dodatkowo Aleksandra i Patrycja zakwalifikowały się do II Finału Online o Puchar Zucha  w warcabach 100-polowych. Najlepiej w tych zawodach wypadła Aleksandra Łukomska, która zajęła 2. miejsce.

Godne pochwały jest zaangażowanie warcabistów, którzy potrafili dostosować się do sytuacji, rozwijać swoje umiejętności i rywalizować w grze online w warcaby.