Warcaby

SEKCJA WARCABY:

11 medali Młodzieżowych Mistrzostw Świata, 139 medali Mistrzostw Polski, Pucharu Polski i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA

WARCABY KLASYCZNE (64-POLOWE):

ROK 2018

  1. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIOREK DO LAT 10 – GRA KLASYCZNA – SREBRNY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  2. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIOREK DO LAT 10 – GRA AKTYWNA – SREBRNY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  3. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIOREK DO LAT 10 – GRA BŁYSKAWICZNA – SREBRNY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA

ROK 2019

  1. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIOREK DO LAT 7 – GRA BŁYSKAWICZNA – ZŁOTY MEDAL MAJA WARZYWODA
  2. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW DO LAT 7 – GRA BŁYSKAWICZNA – ZŁOTY MEDAL WIKTOR GRZEBYSZAK
  3. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIOREK DO LAT 7 – GRA AKTYWNA – SREBRNY MEDAL MAJA WARZYWODA
  4. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW DO LAT 7 – GRA AKTYWNA – ZŁOTY MEDAL WIKTOR GRZEBYSZAK
  5. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIOREK DO LAT 13 – GRA AKTYWNA – BRĄZOWY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  6. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIOREK DO LAT 7 – GRA KLASYCZNA – SREBRNY MEDAL MAJA WARZYWODA
  7. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW DO LAT 7 – GRA KLASYCZNA – ZŁOTY MEDAL WIKTOR GRZEBYSZAK
  8. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIOREK DO LAT 13 – GRA KLASYCZNA – BRĄZOWY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA

MISTRZOSTWA POLSKI, PUCHAR POLSKI I OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

WARCABY KLASYCZNE (64-POLOWE):

ROK 2015

  1. VII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – ZŁOTY MEDAL WERONIKA KONIECZNA, DOMINIKA KONIECZNA
  2. VII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL BARTOSZ SKIBA, JAKUB SZYMAŃSKI, MICHAŁ CIEŚLAK
  3. XIII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 10 – SREBRNY MEDAL DOMINIKA KONIECZNA
  4. XIII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL WERONIKA KONIECZNA
  5. XIII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I UKS-ÓW – KLASYFIKACJA UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH – BRĄZOWY MEDAL UKS KOMORZANKA KOMORZE

ROK 2016

  1. VIII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA, ALEKSANDRA PAŃCZAK
  2. VIII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – ZŁOTY MEDAL WERONIKA KONIECZNA, DOMINIKA KONIECZNA
  3. VIII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL BARTOSZ SKIBA, JAKUB SZYMAŃSKI, JAN GAŁĄZKA
  4. VIII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 13 – BRĄZOWY MEDAL PIOTR ŚWIĄTEK, ŁUKASZ NIEMIER, AGNIESZKA NIEMCZYK
  5. IX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – GRA BŁYSKAWICZNA – ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  6. IX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – GRA BŁYSKAWICZNA – BRĄZOWY MEDAL BARTOSZ SKIBA
  7. XX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – GRA KLASYCZNA – SREBRNY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  8. XX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – GRA KLASYCZNA – BRĄZOWY MEDAL WERONIKA KONIECZNA
  9. XIV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 10 – ZŁOTY MEDAL BARTOSZ SKIBA
  10. XIV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL KRYSTIAN GÓRSKI
  11. XIV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 13 – BRĄZOWY MEDAL DOMINIKA KONIECZNA
  12. XIV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 20 – ZŁOTY MEDAL ANGELIKA NIEMCZYK
  13. XIV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 20 – SREBRNY MEDAL NIKOLA ŻAKOWSKA
  14. XIV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 20 – BRĄZOWY MEDAL WIWIANA JANICKA
  15. XIV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 20 – SREBRNY MEDAL DARIUSZ GÓRAL
  16. XIV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 20 – BRĄZOWY MEDAL ADRIAN GRZEŚKOWIAK
  17. XIV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW – KLASYFIKACJA UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH – SREBRNY MEDAL UKS KOMORZANKA KOMORZE

ROK 2017

  1. IX DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 8 – ZŁOTY MEDAL AMELIA JANKOWSKA, KLUADIA KOŚCIAŃSKA
  2. IX DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA, PATRYCJA TOMCZAK
  3. IX DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – SREBRNY MEDAL BARTOSZ SKIBA, JAKUB SZYMAŃSKI, MAKSYMILIAN HAŁAS
  4. IX DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL JAN GAŁĄZKA, ZOFIA ŁAWNICKA, FILIP BORKIEWICZ
  5. IX DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – BRĄZOWY MEDAL JULIA WALCZAK, PATRYCJA WAWRZYNIAK
  6. X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 8 – GRA BŁYSKAWICZNA – ZŁOTY MEDAL AMELIA JANKOWSKA
  7. X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 8 – GRA BŁYSKAWICZNA – BRĄZOWY MEDAL KLAUDIA KOŚCIAŃSKA
  8. X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 8 – GRA BŁYSKAWICZNA – SREBRNY MEDAL MICHAŁ SZUMLEWICZ
  9. X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – GRA BŁYSKAWICZNA – ZŁOTY MEDAL PATRYCJA TOMCZAK
  10. X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – GRA BŁYSKAWICZNA – ZŁOTY MEDAL BARTOSZ SKIBA
  11. X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – GRA BŁYSKAWICZNA – BRĄZOWY MEDAL MAKSYMILIAN HAŁAS
  12. XXI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 8 – GRA KLASYCZNA – SREBRNY MEDAL AMELIA JANKOWSKA
  13. XXI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – GRA KLASYCZNA – BRĄZOWY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  14. XXI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – GRA KLASYCZNA – SREBRNY MEDAL BARTOSZ SKIBA
  15. XV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 10 – ZŁOTY MEDAL PATRYCJA TOMCZAK
  16. XV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  17. XV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 10 – ZŁOTY MEDAL JAKUB SZYMAŃSKI
  18. XV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL BARTOSZ SKIBA
  19. XV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 16 – SREBRNY MEDAL NORBERT SKIBA
  20. XV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 20 – BRĄZOWY MEDAL NIKOLA ŻAKOWSKA
  21. XV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 20 – ZŁOTY MEDAL BARTOSZ STACHOWIAK
  22. XV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 20 – BRĄZOWY MEDAL HUBERT JUSZCZAK
  23. XV MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW – KLASYFIKACJA UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH – ZŁOTY MEDAL UKS KOMORZANKA KOMORZE
  24. XV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – GRA AKTYWNA – ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  25. PUCHAR POLSKI PRZEDSZKOLAKÓW JUNIOREK DO LAT 5 – ZŁOTY MEDAL WIKTORIA KOBYLSKA
  26. PUCHAR POLSKI PRZEDSZKOLAKÓW JUNIOREK DO LAT 6 – BRĄZOWY MEDAL NIKOLA FILIPIAK
  27. PUCHAR POLSKI PRZEDSZKOLAKÓW – KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT – ZŁOTY MEDAL UKS KOMORZANKA KOMORZE

ROK 2018

  1. X DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA, AMELIA JANKOWSKA
  2. X DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL MAKSYMILIAN HAŁAS, KACPER ROGOWSKI, MICHAŁ SZUMLEWICZ
  3. X DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – BRĄZOWY MEDAL WERONIKA KONIECZNA, DOMINIKA KONIECZNA
  4. XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – GRA BŁYSKAWICZNA – ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  5. XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – GRA BŁYSKAWICZNA – ZŁOTY MEDAL MAKSYMILIAN HAŁAS
  6. XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – GRA BŁYSKAWICZNA – SREBRNY MEDAL DOMINIKA KONIECZNA,
  7. XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – GRA BŁYSKAWICZNA – BRĄZOWY MEDAL WERONIKA KONIECZNA
  8. XXII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – GRA KLASYCZNA – ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  9. XXII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – GRA KLASYCZNA – SREBRNY MEDAL PATRYCJA TOMCZAK
  10. XVI MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 7 – BRĄZOWY MEDAL NIKOLA FILIPIAK
  11. XVI MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 11 – ZŁOTY MEDAL PATRYCJA TOMCZAK
  12. XVI MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 11 – BRĄZOWY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  13. XVI MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 11 – SREBRNY MEDAL MAKSYMILIAN HAŁAS
  14. XVI MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 11 – BRĄZOWY MEDAL JAKUB SZYMAŃSKI
  15. XVI MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 20 – BRĄZOWY MEDAL SZYMON NIWCZYK
  16. XVI MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW – KLASYFIKACJA UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH – SREBRNY MEDAL UKS KOMORZANKA KOMORZE
  17. XVI MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – GRA AKTYWNA – ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA

ROK 2019

  1. XI DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 8 – BRĄZOWY MEDAL NIKOLA FILIPIAK, MAJA RYDZ
  2. XI DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 8 – SREBRNY MEDAL DAWID GOTOWSKI, KASJAN PIĘTKA, ANTONI ŚWIERKOWSKI, WIKTOR GRZEBYSZAK
  3. XI DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – ZŁOTY MEDAL AMELIA JANKOWSKA, KARINA KOBYLSKA.
  4. XI DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – ZŁOTY MEDAL FILIP GOTOWSKI, KACPER ROGOWSKI, MICHAŁ SZUMLEWICZ.
  5. XI DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA, PATRYCJA TOMCZAK
  6. XI DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 13 – BRĄZOWY MEDAL JAKUB SZYMAŃSKI, MAKSYMILIAN HAŁAS, TOMASZ BERNAT
  7. XI DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 16 – SREBRNY MEDAL WERONIKA KONIECZNA, DOMINIKA KONIECZNA, PATRYCJA WAWRZYNIAK
  8. XII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 8 – GRA BŁYSKAWICZNA – BRĄZOWY MEDAL NIKOLA FILIPIAK
  9. XII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 8 – GRA BŁYSKAWICZNA – ZŁOTY MEDAL DAWID GOTOWSKI
  10. XII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – GRA BŁYSKAWICZNA – ZŁOTY MEDAL AMELIA JANKOWSKA
  11. XII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – GRA BŁYSKAWICZNA – SREBRNY MEDAL KARINA KOBYLSKA
  12. XII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – GRA BŁYSKAWICZNA – BRĄZOWY MEDAL FILIP GOTOWSKI
  13. XII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – GRA BŁYSKAWICZNA – ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  14. XII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – GRA BŁYSKAWICZNA – BRĄZOWY MEDAL PATRYCJA TOMCZAK
  15. XII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 16 – GRA BŁYSKAWICZNA – SREBRNY MEDAL DOMINIKA KONIECZNA,
  16. XXIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 8 – GRA KLASYCZNA – SREBRNY MEDAL NIKOLA FILIPIAK
  17. XXIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 8 – GRA KLASYCZNA – SREBRNY MEDAL DAWID GOTOWSKI
  18. XXIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – GRA KLASYCZNA – ZŁOTY MEDAL AMELIA JANKOWSKA
  19. XXIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – GRA KLASYCZNA – BRĄZOWY MEDAL MICHAŁ SZUMLEWICZ
  20. XXIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – GRA KLASYCZNA – ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  21. XXIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – GRA KLASYCZNA – BRĄZOWY MEDAL PATRYCJA TOMCZAK
  22. XVII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 7 – ZŁOTY MEDAL MAJA WARZYWODA
  23. XVII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 7 – SREBRNY MEDAL WIKTORIA GRZELAK
  24. XVII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 7 – BRĄZOWY MEDAL LENA ZAREMBA
  25. XVII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 7 – ZŁOTY MEDAL KASJAN PIĘTKA
  26. XVII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 7 – SREBRNY MEDAL ANTONI ŚWIERKOWSKI
  27. XVII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 7 – BRĄZOWY MEDAL MATEUSZ RUTKOWSKI
  28. XVII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 11 – ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  29. XVII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 11 – SREBRNY MEDAL MAKSYMILIAN HAŁAS
  30. XVII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 15 – SREBRNY MEDAL DOMINIKA KONIECZNA
  31. XVII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 15 – BRĄZOWY MEDAL PATRYCJA TOMCZAK
  32. XVII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW DZIEWCZĄT DO LAT 20 – BRĄZOWY MEDAL JOANNA MŁODA
  33. XVII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW CHŁOPCÓW DO LAT 20 – SREBRNY MEDAL SZYMON NIWCZYK
  34. XVII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS-ÓW – KLASYFIKACJA UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH – ZŁOTY MEDAL UKS KOMORZANKA KOMORZE
  35. XVII MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – GRA AKTYWNA – SREBRNY MEDAL AMELIA JANKOWSKA
  36. XVII MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – GRA AKTYWNA – ZŁOTY MEDAL KACPER ROGOWSKI
  37. XVII MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – GRA AKTYWNA – ZŁOTY MEDAL PATRYCJA TOMCZAK
  38. XVII MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – GRA AKTYWNA – SREBRNY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA

ROK 2020

  1. XIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 8 – GRA BŁYSKAWICZNA – BRĄZOWY MEDAL WIKTORIA GRZELAK
  2. XIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 8 – GRA BŁYSKAWICZNA – ZŁOTY MEDAL WIKTOR GRZEBYSZAK
  3. XIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – GRA BŁYSKAWICZNA – ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  4. XXIV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 8 – GRA KLASYCZNA – SREBRNY MEDAL MAJA WARZYWODA
  5. XXIV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 8 – GRA KLASYCZNA – BRĄZOWY MEDAL WIKTORIA GRZELAK
  6. XXIV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 8 – GRA KLASYCZNA – ZŁOTY MEDAL WIKTOR GRZEBYSZAK
  7. XXIV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 8 – GRA KLASYCZNA – BRĄZOWY MEDAL FRANCISZEK ŻUKROWSKI
  8. XXIV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – GRA KLASYCZNA – SREBRNY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  9. XXIV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – GRA KLASYCZNA – BRĄZOWY MEDAL PATRYCJA TOMCZAK
  10. XII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 8 – ZŁOTY MEDAL MAJA WARZYWODA, WIKTORIA GRZELAK
  11. XII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 8 – ZŁOTY MEDAL WIKTOR GRZEBYSZAK, FRANCISZEK ŻUKROWSKI, MIŁOSZ SMUŁCZYŃSKI
  12. XII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 8 – BRĄZOWY MEDAL BARTOSZ FAUSTYNIAK, ANTONI ŚWIERKOWSKI
  13. XII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA, PATRYCJA TOMCZAK
  14. XII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 13 – SREBRNY MEDAL JAKUB SZYMAŃSKI, TOMASZ BERNAT, MAKSYMILIAN HAŁAS

WARCABY MIĘDZYNARODOWE (100-POLOWE):

ROK 2015

  1. XXII DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL WERONIKA KONIECZNA, DOMINIKA KONIECZNA

ROK 2016

  1. III MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI JUNIOREK DO LAT 8 – ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA

ROK 2017

  1. XXXV MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – GRA AKTYWNA – BRĄZOWY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  2. XXXV MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – GRA AKTYWNA – BRĄZOWY MEDAL BARTOSZ SKIBA
  3. XXXV MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – GRA BŁYSKAWICZNA – ZŁOTY MEDAL MAKSYMILIAN HAŁAS
  4. XXIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH HALOWYCH JUNIOREK DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  5. XXIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH HALOWYCH JUNIORÓW DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL BARTOSZ SKIBA
  6. XXIV DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 8 – SREBRNY MEDAL AMELIA JANKOWSKA, KLAUDIA KOŚCIAŃSKA
  7. XXIV DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL BARTOSZ SKIBA, JAKUB SZYMAŃSKI, MAKSYMILIAN HAŁAS
  8. IV MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI JUNIOREK DO LAT 8 – ZŁOTY MEDAL AMELIA JANKOWSKA

ROK 2018

  1. XXXVI MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – GRA KLASYCZNA – ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  2. XXXVI MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – GRA AKTYWNA – ZŁOTY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  3. XXXVI MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – GRA BŁYSKAWICZNA – SREBRNY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  4. XXV DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA, AMELIA JANKOWSKA

ROK 2019

  1. XXXVII MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – GRA KLASYCZNA – SREBRNY MEDAL ALEKSANDRA ŁUKOMSKA
  2. XXV DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 8 – BRĄZOWY MEDAL NIKOLA FILIPIAK, MAJA RYDZ
  3. XXV DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 8 – SREBRNY MEDAL DAWID GOTOWSKI, ANTONI ŚWIERKOWSKI, WIKTOR GRZEBYSZAK
  4. XXV DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 10 – BRĄZOWY MEDAL AMELIA JANKOWSKA, KLAUDIA KOŚCIAŃSKA
  5. XXV DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO LAT 13 – ZŁOTY MEDAL ALEKSANRA ŁUKOMSKA, PATRYCJA TOMCZAK
  6. XXV DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 13 – BRĄZOWY MEDAL JAKUB SZYMAŃSKI, MAKSYMILIAN HAŁAS, TOMASZ BERNAT
  7. VI MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI JUNIOREK DO LAT 8 – BRĄZOWY MEDAL NIKOLA FILIPIAK

Tenis stołowy

SEKCJA TENIS STOŁOWY:

41 medali Mistrzostw Okręgu i Grand Prix Południowej Wielkopolski

ROK 2015

  1. MISTRZOSTWA OKRĘGU POŁUDNIOWA WIELKOPOLSKA W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII ŻAKÓW – GRA PODWÓJNA – 3 BRĄZOWE MEDALE PATRYCJA WAWRZYNIAK, JULIA WALCZAK, ZOFIA ŁAWNICKA, BARTOSZ SKIBA, JAKUB SZYMAŃSKI, ERYK SUCHORSKI
  2. I GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII ŻAKÓW – BRĄZOWY MEDAL PAWEŁ IDZIASZEK
  3. II GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII ŻAKÓW – SREBRNY MEDAL JAKUB SZYMAŃSKI, BRĄZOWY MEDAL PAWEŁ IDZIASZEK

ROK 2016

  1. MISTRZOSTWA OKRĘGU POŁUDNIOWA WIELKOPOLSKA W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII ŻAKÓW – GRA PODWÓJNA – SREBRNY MEDAL JAKUB SZYMAŃSKI, PAWEŁ IDZIASZEK, BRĄZOWY MEDAL ZOFIA ŁAWNICKA, MAGDALENA PODLEWSKA, GRA MIESZANA – BRĄZOWY MEDAL ZOFIA ŁAWNICKA, PAWEŁ IDZIASZEK
  2. I GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII ŻAKÓW – SREBRNY MEDAL PAWEŁ IDZIASZEK, BRĄZOWY MEDAL MAGDALENA PODLEWSKA
  3. II GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII ŻAKÓW – SREBRNY MEDAL ZOFIA ŁAWNICKA
  4. III GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII ŻAKÓW – 2 BRĄZOWE MEDALE MAGDALENA PODLEWSKA, PAWEŁ IDZIASZEK

ROK 2017

  1. IV GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII ŻAKÓW – BRĄZOWY MEDAL MAGDALENA PODLEWSKA
  2. MISTRZOSTWA OKRĘGU POŁUDNIOWA WIELKOPOLSKA W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII ŻAKÓW – GRA POJEDYNCZA – BRĄZOWY MEDAL MAGDALENA PODLEWSKA, GRA PODWÓJNA – 2 SREBRNE MEDALE MAGDALENA PODLEWSKA, ZOFIA ŁAWNICKA, PAWEŁ IDZIASZEK, JAKUB SZYMAŃSKI, GRA MIESZANA – BRĄZOWY MEDAL MAGDALENA PODLEWSKA, JAKUB SZYMAŃSKI
  3. I GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII ŻAKÓW – BRĄZOWY MEDAL JAKUB SZYMAŃSKI
  4. II GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII ŻAKÓW – BRĄZOWY MEDAL JAKUB SZYMAŃSKI
  5. II GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII MŁODZIKÓW – BRĄZOWY MEDAL ZOFIA ŁAWNICKA

ROK 2018

  1. III GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII ŻAKÓW – ZŁOTY MEDAL JAKUB SZYMAŃSKI
  2. MISTRZOSTWA OKRĘGU POŁUDNIOWA WIELKOPOLSKA W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII ŻAKÓW – GRA POJEDYNCZA – SREBRNY MEDAL JAKUB SZYMAŃSKI, 2 BRĄZOWE MEDALE MAGDALENA PODLEWSKA, BARTOSZ SKIBA, GRA PODWÓJNA – 2 ZŁOTE MEDALE MAGDALENA PODLEWSKA, ZOFIA ŁAWNICKA, BARTOSZ SKIBA, JAKUB SZYMAŃSKI, GRA MIESZANA – SREBRNY MEDAL MAGDALENA PODLEWSKA, JAKUB SZYMAŃSKI
  3. I GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII MŁODZIKÓW – BRĄZOWY MEDAL PAWEŁ IDZIASZEK

ROK 2019

  1. III GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII MŁODZIKÓW – 2 BRĄZOWE MEDALE PAWEŁ IDZIASZEK, MAGDALENA PODLEWSKA
  2. MISTRZOSTWA OKRĘGU POŁUDNIOWA WIELKOPOLSKA W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII ŻAKÓW – GRA PODWÓJNA BRĄZOWY MEDAL JULIAN SZCZEŚNIAK, ANTONI KOŚCIAŃSKI
  3. MISTRZOSTWA OKRĘGU POŁUDNIOWA WIELKOPOLSKA W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII MŁODZIKÓW – GRA POJEDYNCZA – ZŁOTY MEDAL PAWEŁ IDZIASZEK, GRA PODWÓJNA – ZŁOTY MEDAL PAWEŁ IDZIASZEK, JAKUB SZYMAŃSKI, BRĄZOWY MEDAL MAGDALENA PODLEWSKA, MILENA PIENIAWSKA, GRA MIESZANA – BRĄZOWY MEDAL MAGDALENA PODLEWSKA, PAWEŁ IDZIASZEK
  4. MISTRZOSTWA OKRĘGU POŁUDNIOWA WIELKOPOLSKA W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII KADETÓW – GRA PODWÓJNA – 2 BRĄZOWE MEDALE MAGDALENA PODLEWSKA, WERONIKA HETMAŃCZYK, PAWEŁ IDZIASZEK, JAKUB SZYMAŃSKI
  5. I GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII ŻAKÓW – ZŁOTY MEDAL JULIAN SZCZEŚNIAK

ROK 2020

  1. III GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII KADETÓW – ZŁOTY MEDAL MAGDALENA PODLEWSKA

Sponsorzy / Partnerzy / Patroni medialni

Oficjalni sponsorzy klubu

Partnerzy klubu

Patroni medialni klubu