II GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII  ŻAKÓW (r. 2005 i młodsi) oraz KADRETÓW (r. 2001-2002 i młodsi)

TERMIN – 21.11.2015 r.

MIEJSCE – Gołuchów.

W zawodach wystartowało trzydziestu zawodników reprezentujących barwy klubów z terenu Południowej Wielkopolski. Mistrzostwa rozgrywano w kategorii dziewcząt i chłopców z podziałem na żaków i kadetów. Turniej rozgrywany był systemem „rosyjskim” do 2 przegranych. Mecze toczyły się do 3 wygranych setów.

Chłopcy i dziewczynki z UKS Komorzanka  zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Najlepiej w kategorii żaków wypadł Jakub Szymański (r. 2007) zdobywając srebrny medal oraz Paweł Idziaszek (r. 2006), który wywalczył brązowy medal. Na czwartym miejscu w kategorii żaczek sklasyfikowana Magdalena Podlewska, a zaraz za nią znalazła się Zofia Ławnicka (obie r. 2007).  Nasi żacy i żaczki rywalizowali z rok i dwa starszymi rywalami .W kategorii kadetów o czołowe lokaty było niezwykle trudno, bo nasi zawodnicy  rywalizowali z kilka lat starszymi przeciwnikami.

KADRA UKS Komorzanka: żaki: Paweł Idziaszek, Jakub Szymański, Bartosz Skiba, Zofia Ławnicka, Magdalena Podlewska,  kadeci – Eryk Suchorski, Łukasz Niemier.  Trener – Andrzej Ziaja.