OTWARTE INTEGRACYJE MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ nr 4 w Jarocinie W TENISIE STOŁOWYM

TERMIN – 27.11.2015 r.

MIEJSCE – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 4 w JAROCINIE.

ORGANIZATOR – SP nr 4 Jarocin.

W zawodach wystartowało 24 zawodników. Mistrzostwa rozgrywano w kategorii dziewcząt i chłopców. Mecze rozgrywane były do 3 wygranych setów, systemem rosyjskim. Celem zawodów była: popularyzacja tenisa stołowego w środowisku lokalnym oraz integracja dzieci i młodzieży.

Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. W kategorii chłopców złoty medal zdobył Łukasz Niemier, a Jakub Szymański zajął 5. miejsce. W kategorii dziewcząt 4. lokatę uzyskała Angelika Jankowska, a Magdalena Podlewska sklasyfikowana została na 5. miejscu. Nasi zawodnicy z klas młodszych rywalizowali z kilka lat starszymi uczestnikami.

Kadra UKS Komorzanka Komorze – Łukasz Niemier, Jakub Szymański, Paweł Idziaszek, Angelika Jankowska, Magdalena Podlewska, Zofia Ławnicka, trener – Andrzej Ziaja.