PODSUMOWANIE OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH UKS KOMORZANKA W ROKU 2020

TERMIN – 15.12.2020 r.

MIEJSCE – Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Komorzu Przybysławskim.

W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną w kraju, w tym roku nie odbyło się tradycyjne spotkanie świąteczne i podsumowanie osiągnięć sportowych UKS Komorzanka w roku 2020. Zarząd klubu tego roku postanowił wręczyć wszystkim członkom zwyczajnym i zawodnikom upominki oraz wyróżnić najlepszych sportowców i trenera. Podsumowano osiągnięcia sportowe UKS Komorzanka w roku 2020 sekcji: warcaby i tenis stołowy. Zawodnicy w roku 2020 zdobyli 14 medali Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w warcabach 64-polowych oraz złoty medal Grand Prix Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym. W okresie 7 lat (2013-2020) zdobyliśmy 11 medali Młodzieżowych Mistrzostw Świata, 139 medali Mistrzostw Polski, Pucharu Polski, Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w warcabach 64 i 100-polowych oraz 41 medali Mistrzostw Okręgu i Grand Prix Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym. Zarząd UKS Komorzanka przekazał również podziękowania, życzenia świąteczno-noworoczne oraz upominki sponsorom, partnerom, patronom medialnym i osobom wspierającym klub.

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY I TRENER W ROKU 2020:

  1. Tomasz Bernat
  2. Bartosz Faustyniak
  3. Wiktor Grzebyszak
  4. Wiktoria Grzelak
  5. Maksymilian Hałas
  6. Paweł Idziaszek
  7. Aleksandra Łukomska
  8. Magdalena Podlewska
  9. Miłosz Smułczyński
  10. Jakub Szymański
  11. Antoni Świerkowski
  12. Patrycja Tomczak
  13. Maja Warzywoda
  14. Franciszek Żukrowski
  15. Andrzej Ziaja – trener

PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW, PARTNERÓW, PATRONÓW MEDIALNYCH I OSÓB WSPIERAJĄCYCH KLUB W ROKU 2020:

OFICJALNI SPONSORZY:

– GMINA ŻERKÓW

– POWIAT JAROCIŃSKI

– BANK SPÓŁDZIELCZY W JAROCINIE

– POWIATOWY BANK SPÓŁDZIELCZY WE WRZEŚNI ODDZIAŁ W ŻERKOWIE

– NEOROL W CHRZANIE

– MAGAZYN FABRYCZNY MARCIN ŁUCZAK W CHRZANIE

– PPHU MALINA ROBERT MALINOWSKI W PARUCHOWIE

– PRACOWNIA I SKLEP ZDUŃSKO-CERAMICZNY GLINKA-ART GRZEGORZ SNELA W ŻERKOWIE

– STARA SZUFLADA MONIKA ZAWORSKAW CHRZANIE

– PHU BORYS TOMASZ WALCZYK W ŻÓŁKOWIE

– BRUKARSTWO USŁUGOWE WALD-BRUK WALCZYK W ŻÓŁKOWIE

– SKLEP SPORTOWY SPORT CENTER MACIEJ BILICA W JAROCINIE

– MDM TRANS POLSKA W ŻERKOWIE

– FHU WA-MA MACIEJ WALICKI W PYZDRACH

– PHU MONIKA SZÓSTEK W ŻERNIKACH

– SEAPOL S.C. ALEKSANDRA MROZIŃSKA-TRZCIELIŃSKA, PATRYK TRZCIELIŃSKI W ŻERKOWIE

– TURDUS KRZYSZTOF, WOJCIECH SCHWARTZ S.C. W ŻERKOWIE

POZOSTALI SPONSORZY I OSOBY WSPIERAJĄCE:

– MINISTERSTWO SPORTU – PROGRAM „KLUB” 2020

– MARIUSZ STOLECKI – CZŁONEK ZARZĄDU POWIATU JAROCIŃSKIEGO

– JACEK JĘDRASZCZYK – RADNY POWIATU JAROCIŃSKIEGO

– ANDRZEJ STACHOWIAK – RADNY RADY MIEJSKIEJ ŻERKOWA

– JULIAN GLAZA – RADNY RADY MIEJSKIEJ ŻERKOWA

– KSIĄDZ KANONIK LESZEK SZCZEŚNIAK

– PHU WIESŁAW MRÓZ W SŁAWOSZEWIE

– PPHU FAMILIJNA – BISTRO TŁUSTY INDYK W ŻERKOWIE

– HOLZING JERZY GAUDECKI W ŻERKOWIE

– RADA RODZICÓW W KOMORZU PRZYBYSŁAWSKIM

– PPHU KOALA PLUS PIOTR BRANICKI W JAROCINIE

– AUTO-DUTKIEWICZ JACEK DUTKIEWICZ W JAROCINIE

– POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE KATARZYNA, JACEK, ŁUKASZ GRACZYK W JAROCINIE

– MARCIN KUPIJAJ – PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNE AGRO-PRZYBYSŁAW

– GRZEGORZ STRÓŻYK – APTEKA STRÓŻYKOWIE W ŻERKOWIE

– JANUSZ KOLIŃSKI

– TOMASZ MILLER

– JAN RACZKIEWICZ

PARTNERZY I PATRONI MEDIALNI:

– BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY ŻERKÓW

– OŚRODEK KULTURY I REKREACJI MICKIEWICZOWSKIE CENTRUM TURYSTYCZNE W ŻERKOWIE

– SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W KOMORZU PRZYBYSŁAWSKIM

– SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W ŻERKOWIE

– ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ PROMYK W ŻERKOWIE

– POLSKIE GÓRNICTWO NAFTOWE I GAZOWNICTWO SA ODDZIAŁW ZIELONEJ GÓRZE

– FUNDACJA ZERKNIJ TU W ŻERKOWIE

– KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH ŻERNIKI

– GAZETA JAROCIŃSKA

– PORTAL – JAROCINSKA.PL

– RADIO ELKA

– PORTAL – ELKA.PL

– MAGAZYN FABRYCZNY MARCIN ŁUCZAK W CIELCZY

OSOBY POMAGAJĄCE:

– ANDRZEJ ZIAJA – PREZES UKS KOMORZANKA

– MARIOLA ZAWAL – SEKRETARZ UKS KOMORZANKA

– ALINA NAWROCKA – SKARBNIK UKS KOMORZANKA

– RENATA ŁUKOMSKA – CZŁONEK ZARZĄDU UKS KOMORZANKA

– SYLWIA ŚWIĄTEK – PRZEWODNICZĄCA KOMISJI REWIZYJNEJ UKS KOMORZANKA

– RENATA SZYMAŃSKA – Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ KOMISJI REWIZYJNEJ UKS KOMORZANKA

– JUSTYNA KASPRZAK-GAŁĄZKA – SEKRETARZ KOMISJI REWIZYJNEJ UKS KOMORZANKA

– ELŻBIETA KOWALSKA-ZIAJA – KRONIKARZ UKS KOMORZANKA

– MONIKA BERNAT

– MILENA GRZEBYSZAK

– AGNIESZKA, MARIUSZ IDZIASZEK

– ANNA JUJKA

– MIROSŁAWA LISIECKA

– KACPER ŁAWICKI

– WOJCIECH ŁAWICKI

– MARIA MAZUREK

– ALICJA PODLEWSKA

– SONIA RYDZ

– MARLENA SMUŁCZYŃSKA

– HENRYK SZABLEWSKI

– MARTA ZIAJA