VI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR PREZESA KS SPARTA-SKLEJKA ORZECHOWO

TERMIN – 18.01.2026 r.

MIEJSCE – Orzechowo

W turnieju wystartowali tenisiści UKS Komorzanka: Bartosz Biernacik, Szymon Idziaszek, Magdalena Podlewska. Jednym z priorytetów imprezy było wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszyscy nasi zawodnicy ambitnie walczyli w każdym pojedynku. W kategorii kobiet trzecie miejsce zajęła Magdalena Podlewska. Gratulacje!